Uzyskaj

Natychmiastową pomoc drogową HolTaxi

Zapewniamy kompleksową pomoc drogową od holowania po drobne naprawy na drodze na terenie Białegostoku oraz całego województwa podlaskiego.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Nasze usługi

Pomoc drogowa w sytuacjach awaryjnych

Holowanie samochodu

Czasem bywa tak, że w najmniej oczekiwanym momencie auto choćby najlepiej serwisowane odmawia posłuszeństwa podczas podróży, wówczas nasza pomoc może być nieunikniona. Niesprawny samochód odholowujemy do najbliższego lub wskazanego przez Ciebie warsztatu.

Holowanie motocykli

Holujemy nie tylko samochody, ale również motocykle, pojazdy dostawcze, a także niektóre pojazdy rolnicze, przyczepy kempingowe – przewieziemy wszystko, co można załadować na lawetę i zgodnie z prawem przetransportować.

Warsztat naprawczy

Współpracujemy z autoryzowanymi serwisami i warsztatami naprawczymi. Jeśli zdecydujesz się na odholowanie uszkodzonego auta do poleconego przez nas warsztatu, gwarantujemy najwyższą jakość usług warsztatowych, zapewniając przywrócenie go do pełnej sprawności działania.

Auto zastępcze z OC sprawcy

Wyobraź sobie, że ktoś wymusza Ci pierwszeństwo na skrzyżowaniu, dochodzi do kolizji. Twoje auto nie nadaje się do dalszej jazdy. HolTaxi pomoże Ci załatwić auto zastępcze na cały okres naprawy Twojego samochodu lub do wypłaty odszkodowania.

Dowóz paliwa

Dowóz paliwa Pusty zbiornik paliwa? Nie martw się! Firma HolTaxi jest zawsze przygotowana na nagłą pomoc paliwową! O każdej porze dnia i nocy jesteśmy w stanie dowieźć paliwo. Zadzwoń pod numer 500 660 389, podaj lokalizację oraz rodzaj paliwa (diesel, benzyna). Gwarantujemy błyskawiczną reakcję.

Mobilny serwis

Awaryjne uruchamianie silnika, wymiana opony, wymiana żarówek i tym podobne. Wykonamy drobne naprawy pojazdów na miejscu. Firma HolTaxi po otrzymaniu zgłoszenia w trybie pilnym podejmie odpowiednie czynności. Dzięki temu możesz mieć pewność, że powstałe awarie zostaną szybko i skutecznie rozwiązane.

Wyciąganie auta z rowu

Śliska nawierzchnia czy też niezachowanie odpowiedniej prędkości powodują wpadnięcie auta do rowu. W takiej sytuacji nieunikniona jest pomoc drogowa. HolTaxi zadba o profesjonalne i bezpieczne wyciąganie Twojego samochodu z rowu, dysponując odpowiednimi narzędziami i umiejętnościami. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że nasza ekipa nie spowoduje uszkodzenia Twojego pojazdu.

Transport maszyn i urządzeń

Oferujemy transport specjalnych maszyn i urządzeń na terenie całego województwa. Przewozimy maszyny budowlane, wózki widłowe oraz inny sprzęt, pod wskazany przez Klienta adres. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i prowadzących działalność gospodarczą.

Wypadek czy nagła awaria?
Zadzwoń! Zapewnimy Ci natychmiastową pomoc drogową

+48 500 660 389